Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

середа, 18 травня 2016 р.

Оникіївська ЗШ І-ІІІ ст.




 Історія Перемоги: священний пам`ятник


Виконала
Коба Юлія
під керівництвом
вчителя історії
Комісарової Лариси Миколаївни


Священний пам'ятник
1945 рік ми ніколи не забудемо. Велика ціна була заплачена за Перемогу, що стала торжеством непереможності нашого українського народу. Ми не забудемо, що наша країна, розтрощивши фашизм, принесла свободу іншим народам. Ми, перемагаючи, звільняли і перемогли, звільнивши всю Європу. Нема нічого дорожче для нас, ніж земля, вся наша добра і безкрая, наша Батьківщина. Земля братерства, земля великої України, вона – наші лани і ліси, наші підприємства і установи, ріки й моря, сніги й дощі… Вона – наша опора, наше небо, наша сила. Вона нас годує, гріє, дарує нам світло. Ось чому наш обов'язок перед нею такий же великий, як і наша вдячність. Виконання цього обов'язку і є найвищим виявленням любові до неї. А обов'язок цей простий – працювати для її блага, захищати її, якщо знадобиться.

2 коментарі:

  1. Кожного року ми відзначаємо славетну і трагічну в історії нашого народу подію - Перемогу над нацистськими загарбниками. І на очі навертаються сльози, і щемить у серці, бо це день вшанування загиблих, а також нагадування нам:"Поки непохований останній солдат-війна триває". А скільки їх ще спочиває у землі? І хочеться, щоб зникли такі слова,як "війна","загиблі","тероризм" і припинилося кровопролиття на Сході, а наші захисники повернулися живими і здоровими. Ця робота показує, що не забувається великий подвиг народу і міцний духом наш народ.

    ВідповістиВидалити
  2. Грунтовне, якісне дослідження. Воно може бути гарною частиною історії славного Оникієвого. Адже молодь, не знаючи подій, з якими пов'язані монументальні пам'ятки часто не можуть зрозуміти ' святості, особливості цього місця. Дана робота- запорука того, що й в майбутньому могили бійців, які віддали своє життя за вигнання з нашої землі нацистських окупантів будуть для жителів Оникієвого місцем пошани, поваги і пам'яті. Успіхів Юлії та Ларисі Миколаївні!

    ВідповістиВидалити