Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

середа, 18 травня 2016 р.

Хмелівська ЗШ І-ІІ ст.

Храм у селі Хмельовому


Роботу виконала:  учениця 9 класу
Рашевська Альона Степанівна
Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Керівник: вчитель історії Майдебура Т. В.


                                       ВСТУП
Історія релігії та храмового будівництва на Україні – не просто частина історичної минувшини, а невід’ємна сфера життєвого буття кожного українця. Тому тема, розглянута в роботі, несе в собі духовну потребу кожного з учасників написання цієї роботи.
Мета роботи полягає в тому, щоб на основі існуючих досліджень та аналізу віднайдених джерел  встановити історію виникнення архітектурної пам’ятки ─ приміщення нині діючої споруди Свято-Миколаївського храму села Хмельового та привернути увагу громадськості до питання збереження та подальшого вивчення об’єкту.
Мета  обумовлює  виконання  головних завдань:
·        проаналізувати стан наукової розробки проблеми та ступінь джерельного забезпечення з  теми;
  • здійснити спробу встановити історію виникнення архітектурної пам’ятки та прослідкувати головні етапи і напрями  використання культової споруди  впродовж її існування;
  • привернути  увагу  громадськості  до об’єктів пам’яткоохоронної сфери діяльності.                                         
     Предметом дослідження є храм, який належить Українській Православній Церкві Московського патріархату, що знаходиться на території, підпорядкованій Хмелівській сільській Раді.

1 коментар:

  1. сподобалась робота: змістовно, цікаво, повчально. також автор намагався дотримуватись вимог саме до наукового боку: оформлення, посилання, додатки. Успіхів!

    ВідповістиВидалити