Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

понеділок, 30 травня 2016 р.

ПІДСУМКИ РАЙОННОЇ ІСТОРИКО - КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ


Відповідно наказу начальника відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації №84 від 14 березня 2016 року «Про проведення V районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі”з 18 по 27 травня 2016 р. в проходила V районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі”. Участь в конференції взяли 16 учнів з 15 загальноосвітніх закладів району. Не прийняли участі в конференції вихованці Кіровської ЗШ І-ІІІ ст. та Новопавлівської ЗШ І-ІІ ст. 


 Переможцями V районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі” журі визнало: 

Матюшенка Олександра – учня 9 класу Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст.( керівник – Кузнєцова Л.І.) – диплом І ст. 

Малу Юлію – ученицю 9 класу Мануйлівського НВК( керівник Постолюк П.І.) – диплом І ст. 

Зайця Артема та Циганенко Анастасію – учнів Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст. ( керівник Карачінська В.С.) – диплом ІІ ст. 

Мосузенка Вадима – учня 11 класу Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.(керівник Вергун Р.М.) – диплом ІІІ ст. 

Крім того, за змістовність, науковість відзначено роботи учнів Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст, Хмелівської ЗШ І-ІІ ст., Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Якимівської ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Копанської ЗШ І-ІІІ ст.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ІСТОРИКО - КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФРЕНЦІЇ ТА БАЖАЄМО ЇМ ПОДАЛЬШИХ НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ І ПЕРЕМОГ!

2 коментарі:

  1. Хочу подякувати усім, хто читав матеріали конференції! Також подяка членам журі - всі роботи були гідні нагород, але на кожну ще й треба було подивитися через призму вимог до учнівської наукової роботи. А ще - адміністратору блогу конференції - Олені Леонідівні. На даний час цей ресурс став ,мабуть, найзмістовнішим в мережі щодо історії Маловисківщини. Готовий ІКТ супровід для уроків історії.

    ВідповістиВидалити
  2. Щира подяка всім за роботу в конференції. Чекаю, шановні колеги, ваших ідей, пропозицій, вибору теми наступної конференції!

    ВідповістиВидалити