Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

пʼятниця, 29 травня 2020 р.

УВАГА ! КОНФЕРЕНЦІЯ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ЗНАЙОМИМОСЯ З МАТЕРІАЛАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ, КОМЕНТУЄМО, ДАЄМО СЛУШНІ ПОРАДИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ


Зроблено в Padlet

4 коментарі:

 1. Дякую організаторам та учасникам конференції за представлені роботи. Дуже цікаво було знайомитись з дослідженнями колег та учнів.

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую Тоцькому В.та керівникові досліднцької роботи Світлані Іванівні, за збережені документи. Послідовно і аргументовано розкрито бойовий шлях прапрадідуся.Цікаво було знайомитись із матеріалами.

  ВідповістиВидалити
 3. Я вдячна організаторам конференції, особисто Олені Леонідівні, адже діти досліджували близьке і рідне. Дослідження генеалогії допоможе учасникам краще розуміти історію свого краю, країни, світу через призму життя предків.Розуміючи минуле, знаючи своє коріння, дитина стає більш відповідальною, змінюється накраще. Через пізнання і вшанування свїх кровних предків відбувається й пізнання генетичних коренів свого народу і шанобливе ставлення до історії країни.

  ВідповістиВидалити
 4. Щиро дякую всім учасникам конференції та їх вчителям за витрачений час, якісну роботу, старання, професіоналізм та небайдужість до вивчення історії рідного краю. Вселяє надію, що кількість учасників конференції зростає, і до її роботи долучаються не лише вчителі історії, а й колеги інших фахів. Сподіваюся, що в наших вихованців буде ще багато досягнень та успіхів. Чекаю подальшої співпраці і нових ідей для проведення наступної конференції.

  ВідповістиВидалити