Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

середу, 17 травня 2017 р.

ПЛЕТЕНОТАШЛИЦЬКА ЗШ І- ІІІ СТ.

3 коментарі:

 1. Робота про історію Плетеноташлицької школи змістовна, солідна. Та й виглядає як готова до друку брошура про минуле сільського закладу освіти. Думаю, що таку книжечку хотіли б мати в себе сотні випускників цієї школи!. Гарна робота.

  ВідповістиВидалити
 2. Із захопленням прочитав дослідження про весільну обрядовість Плетеного Ташлика, зробленого на основі спогадів старожилів. Шикарно! У мене склалося враження, що у більших населених пунктах цей величезний пласт української культури йде під воду, як міфічна Атлантида. Я сам пам'ятаю з дитинства весілля в селах на Черкащині, де учасники цього дійства кроку не ступали, поки жінки чи дівчата не заспівають "потрібну" пісню. Але, нажаль, це тільки спогади, а зберегти треба все і - предметно, точно, адже це важливий код нашої духовності. Тому гуртківці зробили шикарну роботу, молодці! Успіхів вам!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Дослідження "Історія Плетеноташлицької школи 1910-2017 роки" охоплює великий період, 107 років.Це матеріал цінний, з ним повинен ознайомитися кожен учень школи і не тільки...
  Робота заслуговує високої оцінки.

  ВідповістиВидалити