Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

середу, 17 травня 2017 р.

МАНУЙЛІВСЬКИЙ НВК

4 коментарі:

 1. Автори - Огреба Олександр та Сосновський Андрій, учні 9 класу, учасники МАН - протягом січня - травня 2017 року (час реалізації проекту) провели достатньо велику дослідницьку роботу. Вони заглибилися в тему "Голод 1946-47 років в Україні", хоча за програмою детально її ще не вивчали. Далі вивчили основи методу "усна історія". Застосування його на практиці реально захопило хлопців. Самі зустрічалися з потенційними респондентами, домовлялися про аудіо- інтерв'ю, переконували, записували!!! Керівник взагалі цим не займався, тільки консультував хлопців. В мене, як керівника, склалося враження, що навіть ця короткотривала робота десь навіть змінила старшокласників. Живе спілкування з пристарілими людьми, які пережили особисто "параграф з підручника", зробило хлопців наче як серйознішими, дорослішими. Хочу подякувати їм за наполегливість.

  ВідповістиВидалити
 2. Петро Іванович - фахівець своєї справи.І хоч Ви пишите, що не займалися даним проектом, але фундамент заложено Вами.Я ознайомлювалася з попередніми матеріалами історичної конференції(минулого року)і захоплювалася тією грандіозною роботою. яку Ви робите з учнями і під час уроків, і роботи гуртка, і проведенні виховних заходів.Тема дослідження "Голод" актуальна і пізнавальна. Голод - це історична минувшина, що живе в памяті очевидців, жагучим болем відгукується у їхніх думах, у серцях нинішніх поколінь українців.Дані матеріали можна використовувати при вивченні історії рідного краю, при проведенні виховної роботи у будь-якій школі району. Удачі Вам і Вашим учням у Ваших дальших починаннях!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. вдяні Вам, Маріє Іванівно за зацікавлення роботою конференції, за Вашу чітку громадянську позицію. Вашим учням та колегам варто рівнятися на такого директора

   Видалити
  2. Автор видалив цей коментар.

   Видалити