Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

середа, 17 травня 2017 р.

ПРОВЕДЕННЯ VI РАЙОННОЇ ІСТОРИКО КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ПОВІДОМЛЯЄМО , ЩО 17 ТРАВНЯ 2017 РОКУ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ ІСТОРИКО - КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ "МЕТОД УСНОЇ ІСТОРІЇ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ В НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ"
ОЗНАЙОМИТИСЯ З МАТЕРІАЛАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЖНА НА ВІДПОВІДНІЙ СТОРІНЦІ.
ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДО ВИВЧЕННЯ ВЛАСНОЇ ІСТОРІЇ ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ.(ЧИТАЄМО, КОМЕНТУЄМО, ВИСЛОВЛЮЄМО ІДЕЇ ТА ПРОПОЗИЦІЇ)
УЧАСНИКИ , ЯКІ НАДАЛИ ВІДПОВІДНІ МАТЕРІАЛИ ОТРИМАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ ПРО УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ

1 коментар:

  1. Особисто хочу висловити вдячність усім учням та їх учителям, які змогли провести таку важливу роботу та підготувати цікаві дослідження. Є прохання до гостей нашого блогу - не обходьте увагою роботи УСІХ учасників, коментуйте, ваша думка дуже важлива. Не бійтеся писати побажання, рекомендації - це важливо. А ще давайте ЗАЛУЧИМО УЧНІВ району до обговорення робіт конференції, адже це справа не складна. Підкажіть своїм учням адресу даного блогу, порядок коментування. Бо у нас неначе конференція не учнівська, а учительська)))))

    ВідповістиВидалити