Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

пʼятницю, 17 травня 2019 р.

Шановні колеги! Знайомимося з матеріалами конференції, коментуємо, даємо ділові поради та пропозиції.


Зроблено в Padlet

2 коментарі:

  1. Матеріали 8-ї конференції поповнили скарбничку Маловисківського краєзнавства. В роботах її учасників - багато цінних знахідок, на основі яких можна відновлювати такий складний і маловивчений період місцевої історії як українська революція. І не тільки цей період. Вважаю, що на даний час матеріали учнівських конференцій - самий змістовний ресурс про історію Маловисківщини. З усією повагою, але такого не змогли створити ні районна бібліотека, ні районний краєзнавчий музей. Дякую Олені Паливоді за багаторічну підтримку цієї роботи та учням і їх вчителям, які знаходять час для краєзнавчих досліджень. З Днем краєзнавства усіх, що відзначався 28 травня !

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за таку оцінку моєї роботи! Проте без розуміння, без підтримки, без співпраці вчителів історії такого б інтернет - ресурсу не було б...Сподіваюся на подальшу спільну роботу в цьому і не тільки напрямку!

    ВідповістиВидалити