Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. В ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.

неділю, 10 травня 2015 р.

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ІСТОРИКО - КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "УЧАСТЬ ЖИТЕЛІВ МАЛОВИСКІВЩИНИ В ПОДІЯХ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ"

В умовах сучасних суспільно – політичних подій краєзнавчо – пошукова діяльність набуває особливої   значущості.  Історичне краєзнавство повинно бути сьогодні в авангарді національно-культурного відродження України, стати опорою її державності.
Значну роль у формуванні особистості та патріотично - громадянських настроїв сучасної молоді відіграють історико – краєзнавчі конференції, що традиційно проводяться в районі з 2009 року.
Відповідно наказу начальника відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації № 272 від 03.09.2014 року «Про структуру та організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2014-2015 навчальному році» та наказу №89 від 20.03.2015 року з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління, залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з видатними людьми Маловисківщини, з 29 квітня по 6 травня 2015 р. проходила ІV районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Участь жителів Маловисківщини у подіях Другої світової ".

Журі в складі:
 Паливоди О.Л. – методиста РМК,
Шарко О.А. – керівника науково – дослідницького об'єднання Маловисківського РБДЮТ
Кравченко С.В. – директора Маловисківського РБДЮТ
Богодвид Л.П. – методиста Маловисківського РБДЮТ
Шевченко З.Ф. – вчителя історії Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст.
визначило цьогорічних переможців :

І місцеМала Юлія – учениця 8 класу Мануйлівського НВК( «Села Мануйлівка та Лутківка під час війни у спогадах очевидців»);

ІІ місцеІржова Марина – учениця 11 класу Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст.(«Фронтовим шляхом Колодєєва Івана Федоровича»), Кучеренко Вікторія – вихованка науково – дослідницького об'єднання «Історичне та географічне краєзнавство, народознавство» Маловисківського РБДЮТ;

ІІІ місцеТисовська Олександра та Туник Олександр – учні 8 класу Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст.(«Воєнна повсякденність рідного краю»), Стаднік Олександра – учениця 9 класу Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст.(«Безсмертний шлях Миколи Івановича Ригачіна»)

Грамотами відділу освіти та Маловисківського РБДЮТ за участь у конференції нагороджені:
Лисенко Юлія – учениця 5 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.(«Історія одного життя»)
Якович Анна – учениця 9 класу Маловисківської гімназії («Окупація 1941 -1943 рр. на Маловисківщині за свідченнями очевидців та архівних джерел»)
Татар Сніжана – учениця 10 класу Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст.(«Мар'янівка в роки Великої вітчизняної війни»)
Наставниками дітей при написанні робіт стали їх вчителі : Постолюк П.І., Голованова О.В., Шарко О.А., Шевченко З.Ф., Бакалінська О.В., Мазур О.М., Шумко С.М., Кузнєцова Л.І.

 Бажаємо учасникам конференції та їх наставникам оптимізму, незламної віри в розбудові міцної державності, подальших краєзнавчих досліджень.

Тож вивчаймо досвід і мудрість свого народу, щоб не втратити самобутність, не розчинитися в круговерті часу, не згубити своє майбутнє.

Немає коментарів:

Дописати коментар